Movies
Ratings
66 Anna KareninaRated ★ 4.0 Anna KareninaRated ★ 4.0
 Blue JasmineRated ★ 4.0 Blue JasmineRated ★ 4.0
 A Single ManRated ★ 5.0 A Single ManRated ★ 5.0
 Coffee and CigarettesRated ★ 5.0 Coffee and CigarettesRated ★ 5.0
 The Iron LadyRated ★ 4.0 The Iron LadyRated ★ 4.0
 A Frozen FlowerRated ★ 4.0 A Frozen FlowerRated ★ 4.0
 MarathonRated ★ 4.0 MarathonRated ★ 4.0
 Night at the MuseumRated ★ 3.0 Night at the MuseumRated ★ 3.0
 HarmonyRated ★ 3.0 HarmonyRated ★ 3.0
 PunchRated ★ 3.0 PunchRated ★ 3.0
 PonyoRated ★ 3.0 PonyoRated ★ 3.0
 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
 SilencedRated ★ 4.0 SilencedRated ★ 4.0
 The AvengersRated ★ 1.0 The AvengersRated ★ 1.0
 Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0 Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
 About TimeRated ★ 4.0 About TimeRated ★ 4.0
 StokerRated ★ 5.0 StokerRated ★ 5.0
 The AttorneyRated ★ 5.0 The AttorneyRated ★ 5.0
 The Man from NowhereRated ★ 4.0 The Man from NowhereRated ★ 4.0
 The Great GatsbyRated ★ 5.0 The Great GatsbyRated ★ 5.0