Movies
Ratings
768
DuneRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 2.5
No Time to DieRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 3.5
RecalledRated ★ 2.0
The DiscloserRated ★ 2.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0