Titles you rated
Witch HuntRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0