Series
Ratings
116
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 2.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5- 하트페어링Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 2.0