Movies
Ratings
146
Midnight in ParisRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 5.0
ViceRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 3.0
The Current WarRated ★ 3.5
MoonRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
K-19: The WidowmakerRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0