Series
Ratings
36
Head Over HeelsRated ★ 3.5
To. JennyRated ★ 3.5
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5- Masha's TalesRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- MiniforceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
At EighteenRated ★ 3.5