Movies
Ratings
875
The ThroneRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5