Titles you rated
FracturedRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 5.0
The BoyRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.0
CartRated ★ 1.5
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0