Movies
Ratings
15
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0