Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Black DovesRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 2.0
RevenantRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 2.0
GOING SEVENTEEN 2021Rated ★ 3.0
GOING SEVENTEEN 2022Rated ★ 3.0
GOING SEVENTEEN 2023Rated ★ 3.0
Nana Tour with SEVENTEENRated ★ 2.5- 국대: 로드 투 카타르Rated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 3.0- Reckless ChallengeRated ★ 2.0
- The Knee-Drop GuruRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0