Movies
Ratings
408
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Close Your EyesRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 4.0