Series
Ratings
15
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0