Movies
Ratings
41
I Am LoveRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
You Will Meet a Tall Dark StrangerRated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Bonnie and ClydeRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 5.0
The BabadookRated ★ 4.5
Rosemary's BabyRated ★ 4.0
Night of the Living DeadRated ★ 4.0