Movies
Ratings
20
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 2.0
R-PointRated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0