Movies
Ratings
698- BombshellRated ★ 4.0
- Little WomenRated ★ 4.5
- MidwayRated ★ 3.5
- Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
- Knives OutRated ★ 4.5
- Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.0
- Good Will HuntingRated ★ 4.5
- Crazy RomanceRated ★ 3.5
- JokerRated ★ 5.0
- Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
- AfterRated ★ 3.0
- ExitRated ★ 3.0
- The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.0
- MetamorphosisRated ★ 2.5
- SpyRated ★ 3.5
- Isn't It RomanticRated ★ 3.0
- Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
- Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
- ParasiteRated ★ 5.0
- SuspiriaRated ★ 3.0