Movies
Ratings
83
Tone-Deaf ClinicRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
pace makerRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
MontageRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 5.0