Movies
Ratings
553
Ford v FerrariRated ★ 4.0
How to Be SingleRated ★ 4.0
Earthquake BirdRated ★ 3.0
Unfriended: Dark WebRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 1.0
SearchingRated ★ 4.0