Titles you rated
As OneRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
That Thing You Do!Rated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 2.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0
21Rated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 5.0
More Than BlueRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0