Titles you rated
Little ForestRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Love Jo. Right Now.Rated ★ 3.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
577 ProjectRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Dance sports GirlsRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5