Movies
Ratings
130 Mean StreetsRated ★ 3.0 Mean StreetsRated ★ 3.0
 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.0 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.0
 SwiriRated ★ 3.0 SwiriRated ★ 3.0
 The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0 The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
 Fast & Furious 6Rated ★ 4.0 Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
 American BeautyRated ★ 3.0 American BeautyRated ★ 3.0
 GladiatorRated ★ 3.0 GladiatorRated ★ 3.0
 Men in BlackRated ★ 5.0 Men in BlackRated ★ 5.0
 Saving Private RyanRated ★ 3.0 Saving Private RyanRated ★ 3.0
- Do You Hear She Sing's?Rated ★ 5.0
 Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0 Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
 Guns & TalksRated ★ 3.0 Guns & TalksRated ★ 3.0
 The Fifth ElementRated ★ 3.0 The Fifth ElementRated ★ 3.0
 The Big SwindleRated ★ 4.0 The Big SwindleRated ★ 4.0
 The Berlin FileRated ★ 4.0 The Berlin FileRated ★ 4.0
 5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0 5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
 Rough CutRated ★ 3.0 Rough CutRated ★ 3.0
 The Truman ShowRated ★ 4.0 The Truman ShowRated ★ 4.0
 Lovers' ConcertoRated ★ 4.0 Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
 Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0 Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0