Movies
Ratings
35
The Dark KnightRated ★ 5.0
The CroodsRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0