Titles you rated
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0- Saving a DragonflyRated ★ 3.5
Garden of RemembranceRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
3670Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Happy-Go-Lucky DaysRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 4.5- BurrowRated ★ 3.0
Time Still Turns the PagesRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.5