Titles you rated
WakakozakeRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
If Talking PaidRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.0
How I Attended an All-Guy's MixerRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Wind Breaker Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Wind BreakerRated ★ 2.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 1.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.0