Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
DrivenRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
OmeletteRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
WindstruckRated ★ 3.0
The RestlessRated ★ 0.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 1.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0