Titles you rated
District 9Rated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
CartRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
The ShamelessRated ★ 3.5- BlackRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.0