Titles you rated
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
AntzRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0