Titles you rated
HimizuRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
FireworksRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 2.5
PaprikaRated ★ 3.0