Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 2.5
JokerRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
HerRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5