Movies
Ratings
134- DUMB WAYS TO DIERated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
BoltRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
PawnRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.5