Titles you rated
 Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0 Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
- Take OffRated ★ 4.0
 FrozenRated ★ 4.0 FrozenRated ★ 4.0
 The Mummy ReturnsRated ★ 3.0 The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
 Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0 Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
 JumanjiRated ★ 4.0 JumanjiRated ★ 4.0
 Forever the MomentRated ★ 4.0 Forever the MomentRated ★ 4.0
 The Face ReaderRated ★ 3.0 The Face ReaderRated ★ 3.0
 The Grand HeistRated ★ 3.0 The Grand HeistRated ★ 3.0
 Shaolin SoccerRated ★ 4.0 Shaolin SoccerRated ★ 4.0
 The Terror LiveRated ★ 3.0 The Terror LiveRated ★ 3.0
 The Butterfly EffectRated ★ 4.0 The Butterfly EffectRated ★ 4.0
 The NeighborsRated ★ 4.0 The NeighborsRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0 Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
 The MatrixRated ★ 5.0 The MatrixRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0