Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Sunshine BoysRated ★ 3.5
The German DoctorRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.5
EqualsRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.5
About CherryRated ★ 3.0
The Adderall DiariesRated ★ 2.5
FoxcatcherRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
InsurgentRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 2.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5