Titles you rated
Baby and MeRated ★ 5.0
Heart Is 2Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
VitusRated ★ 1.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0