Titles you rated
DesperadoRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 3.0
DreddRated ★ 3.0
FilthRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0