Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5- Love Your EnemyRated ★ 3.5