Titles you rated
AmadeusRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Buffalo '66Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
House of GucciRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Last Night in SohoRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
A Whisker AwayRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Tales from EarthseaRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 2.5