Series
Ratings
58- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
MisaengmulRated ★ 1.0
Hogu's LoveRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 2.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Lovers of MusicRated ★ 0.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0