Titles you rated
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
JackRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.5