Movies
Ratings
175
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
300Rated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0