Titles you rated
Train to BusanRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 0.5
Inside MenRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0