Titles you rated
- Murder ReportRated ★ 0.5
 TenetRated ★ 5.0 TenetRated ★ 5.0
 InterstellarRated ★ 4.5 InterstellarRated ★ 4.5
 FallRated ★ 2.5 FallRated ★ 2.5
 12.12: THE DAYRated ★ 3.5 12.12: THE DAYRated ★ 3.5
 VeteranRated ★ 4.0 VeteranRated ★ 4.0
 ExhumaRated ★ 4.0 ExhumaRated ★ 4.0
 Decision to LeaveRated ★ 4.5 Decision to LeaveRated ★ 4.5
 OppenheimerRated ★ 3.5 OppenheimerRated ★ 3.5
 Inside Out 2Rated ★ 4.0 Inside Out 2Rated ★ 4.0
 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
 SmugglersRated ★ 4.0 SmugglersRated ★ 4.0
 Concrete UtopiaRated ★ 3.0 Concrete UtopiaRated ★ 3.0
 Robot DreamsRated ★ 5.0 Robot DreamsRated ★ 5.0
 The Wild RobotRated ★ 5.0 The Wild RobotRated ★ 5.0
 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
 Believer: extended cutRated ★ 3.0 Believer: extended cutRated ★ 3.0
 InceptionRated ★ 5.0 InceptionRated ★ 5.0
 Your Name.Rated ★ 3.0 Your Name.Rated ★ 3.0
 Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5 Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5