Titles you rated
Black MirrorRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 5.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0