Movies
Ratings
53
The ThievesRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
A Royal AffairRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0