Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Anger ManagementRated ★ 1.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
All the Money in the WorldRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
ShameRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
The Devil's PathRated ★ 3.0
JigsawRated ★ 2.5