Titles you rated
12 Angry MenRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Ketsen-henRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Sennyu-henRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 3.5
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tekishu-henRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 3.5
Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Ketshu-henRated ★ 4.0
Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Geiko Kaimaku-henRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5