Titles you rated
Death NoteRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 0.5
L: Change the WorldRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0