Movies
Ratings
559
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5