Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 3.0
A Traveler's NeedsRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
The Teachers' LoungeRated ★ 4.0
LivingRated ★ 3.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Mr. Dough and the Egg PrincessRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0