Titles you rated
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
TroubleshooterRated ★ 3.0