Movies
Ratings
50
The HostRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0