Titles you rated
- EuphoriaRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5